BLOG

Cover Image

Biustonosz miękki czy usztywniany - jaki wybrać?

Styczeń 3, 2020 - Czas czytania: 2 minut

Wybór biustonosza jest determinowany wieloma czynnikami, począwszy od wieku, budowy ciała oraz rozmiaru biustu czy stanu zdrowia. Jednak ostatecznym celem jest to, aby był on wygodny i dawał poczucie komfortu. Niemniej istotne dla kobiet jest również to, aby stanik podkreślał urodę ich biustu, np. posiadał elementy wykonane z delikatnych, koronkowych materiałów. Dlatego znalezienie kompromisu pomiędzy tymi potrzebami, okazuje się niełatwym zadaniem. Czytaj dalej


Cover Image

Jaki biustonosz jest najlepszy dla karmiącej mamy?

Grudzień 20, 2019 - Czas czytania: 4 minut

Biustonosz to podstawa zdrowych piersi nie tylko w okresie karmienia piersią. Jednak to właśnie w tym czasie, kiedy nasze piersi wymagają szczególnej troski, traktujemy je troszkę po macoszemu, nie przykładając uwagi do noszonej w okresie laktacji bielizny. Postanowiliśmy to zmienić i przedstawić wam, drogie panie, zalety dobrze dobranego biustonosza do karmienia.

Czytaj dalej


Cover Image

Jak wyglądają biustonosze dla amazonek?

Grudzień 3, 2019 - Czas czytania: 4 minut

Dobór prawidłowego rozmiaru biustonosza jest niezwykle istotny z punktu widzenia medycznego. Źle dobrany biustonosz może być przyczyną zespołu skrzyżowania górnego. Jest to dysfunkcja okolicy szyjno-piersiowej, powodująca przede wszystkim silne bóle promieniujące na różne obszary ciała , osłabienie  mięśni kończyn górnych, a nawet deformacje kręgosłupa. Prawidłowo dobrany biustonosz zapewnia kobiecie komfort psychiczny oraz dobre samopoczucie. Dlaczego jest to szczególnie istotne dla pań po mastektomii, kobiet z asymetrią piersi, czy też dla mam karmiących? Dowiedz się więcej!

Czytaj dalej


Cover Image

Kostium kąpielowy dla niej. Przegląd propozycji

Listopad 3, 2019 - Czas czytania: 10 minut

Powiedzieć, że damskie kostiumy kąpielowe dzielą się na jedno- oraz dwuczęściowe, to jakby nic nie powiedzieć. Owszem, jest to najbardziej podstawowy podział, ale wbrew pozorom, kategorie te są bardzo pojemne i obejmują różnorodne modele. Oto zestawienie ciekawych wariantów kostiumów kąpielowych dla pań.

Czytaj dalej


Cover Image

Staniki dla kobiet z małym biustem. Charakterystyka

Listopad 2, 2019 - Czas czytania: 9 minut

Biust, niezależnie od wielkości, potrzebuje uwagi. Panie z małymi piersiami nie muszą szukać wzmocnionych staników i podtrzymujących konstrukcji. Niewielki biust powinien być jednak odpowiednio wyeksponowany, a jego naturalny kształt podkreślony. Oto propozycje, które sprawią, że panie z małym biustem poczują się komfortowo i dobrze.

Czytaj dalej


Cover Image

Jak nosić stanik? Często popełniane błędy

Październik 3, 2019 - Czas czytania: 4 minut

Biustonosz to ważny element kobiecej garderoby. Wiemy, że powinien być odpowiednio dobrany, gdyż wtedy uwydatnia piękno biustu. Dziś biustonosz to element stylizacji, zachęcamy, aby bawić się modą. Jednak pamiętajmy, że dobrze dopasowany biustonosz ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, ale też poczucie własnej wartości. Czytaj dalej